2014/02/03

Książkowe podróże: podsumowanie stycznia


Styczeń dobiegł końca, a wraz z nim pierwszy miesiąc mojego wyzwania. Jestem pod wrażeniem Waszego zaangażowania i liczę, że kolejne miesiące będą wyglądać podobnie lub jeszcze lepiej!
Temat wyzwania jest trochę luźny, każdy może go sobie zinterpretować jak chce i tak też zrobiliście. Są osoby, które czytają w ramach wyzwania książki podróżnicze, a są takie, które jako podróże traktują zwykłe powieści. I bardzo dobrze, bo na tym to ma polegać, każdy wybiera książkę, którą chce przeczytać.


Podsumowanie stycznia niech nie zraża tych, którym nie udało się nic przeczytać. Niech to będzie zachęta!
Najwięcej książek przeczytała: Klaudyna Maciąg z bloga Kreatywa jej wynik wynosi 15! Gratuluję!
Za nią są:
Bardzo się cieszę, że zechcieliście wziąć udział w moim wyzwaniu. Tych, którzy jeszcze się nie zapisali, a chcą lub się zastanawiają zapraszam na stronę wyzwania lub do styczniowej listy książek, może pomoże Wam ona się zdecydować. Książki są naprawdę różne.

_______________________________________________________________________________________
Wiem, że obrazek wyżej nie ma nic wspólnego z tym, który możecie zobaczyć w rubryce wyzwania, ale byłoby tu niezłe zamieszanie z logiem "Książkowych Podróży", dlatego znalazłam inny. Taki obrazek zapowiadać Wam będzie Podsumowanie kolejnego miesiąca wyzwania. Ładny? 

4 komentarze:

  1. Widzę, że obstawiam tyły. :D Postaram się poprawić w lutym! ;)
    W ogóle, bardzo podoba mi się bannerek wyzwania. :) Ale ten do podsumowań też jest niezły. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oba obrazki ładne, dobry miałaś na nie pomysł :)

    Świetne wyniki mamy, jak widzę, bardzo się cieszę.

    OdpowiedzUsuń

Drogi gościu, uprzejmie proszę o zachowanie wszelkiej kultury w komentarzach. Każdy komentarz to uśmiech na mojej twarzy i zachęta, aby Wasze posty również komentować więc... do dzieła!