2015/05/02

Podsumowanie kwietnia

Kiedy ten kwiecień minął? Przecież niedawno były święta, egzaminy śmignęły koło nosa i już jest 2 maja! Czas to jest to, czego nam potrzeba najbardziej, a wciąż z przerażeniem patrzę, jak przecieka między palcami. Fajnie by było mieć jakąś maszynę do zatrzymywania czasu! Kwiecień był bardzo pracowitym miesiącem z punktu widzenia ucznia. Z punktu widzenia blogera było trochę inaczej. Mam nadzieję, że teraz, kiedy ten egzaminowy szał dobiegł końca, będę miała więcej spokoju!


Statystyki

Przeczytane książki:
Skazani - Alice Hill
Ród - J.D. Horn
Razem będzie lepiej - Jojo Moyes
Nie waż się! - Jolanta Czarkwiani
Morze Spokoju - Katja Millay
Smocza Kraina - Paulina Ciężka

Czyli w sumie:  2264 stron, co daje 75 strony dziennie
Odwiedziliście mnie: 1707 razy (łącznie: 10 546) Dane pochodzą z Google Analytics
Wyświetlenia: 4 786 (Łącznie: 73 913) Wg Bloggera
Obserwatorzy: 169 (7 nowych :P)
Google +: 214
Instagram: 204
Facebook: 141
Opublikowałam: 12 postów
Nowe współprace: -
Najlepsza książka miesiąca: "Razem będzie lepiej" - 10/10
Najgorsza książka miesiąca: "Smocza Kraina" - 3/10

Co nowego?

 • Tak jak pisałam, mam nadzieję, że teraz będę miała więcej spokoju. Mniej nauki, chociaż więcej starań, ponieważ zbliża się koniec roku szkolnego, rekrutacja do szkół, więc trzeba sobie poprawić nieco wyniki z niektórych przedmiotów :)
 • Jeżeli maj będzie trochę łaskawszy, mam nadzieję przygotować dla Was kilka postów nie-recenzji. Coś z fotografią, coś z przyzwyczajeniami. Zobaczymy co z tego wyniknie.
 • W maju wybieram się na dwie wycieczki. Pierwsza już w poniedziałek, do Oświęcimia (stamtąd raczej Wam zdjęć nie przywiozę, chociaż już widziałam w swojej głowie te nastrojowe, czarno-białe lub ponure zdjęcia). Kolejna w następny poniedziałek, do Wiednia, skąd mam nadzieję przywieźć mnóstwo pięknych zdjęć i kilka niespodzianek dla Was do wygrania w konkursie! Tak, tak, nie zapomniałam :).
 • Moja główka wciąż pracuje nad udoskonaleniem wyglądu bloga i chyba jednak postawię na nowy nagłówek. Będzie trochę bardziej kolorowy, ale będzie też jedyną zmianą w całym szablonie, więc bez obaw! Wielkich remontów tu nie będzie.

Linki miesiąca

Bardzo brzydkie tajemnice - Chcecie wiedzieć, jacy naprawdę byli nieskalani idole? Koniecznie to przeczytajcie!
Love is - Piękne ilustracje pokazujące, jak powinna wyglądać prawdziwa miłość. Jest ich całkiem sporo, wszystkie bardzo podobne graficznie. Zobaczcie wszystkie!
Jak walczyć z prokrastynacją? - Kolejny mądry post u Kameralnej. Zajrzycie, można wiele się nauczyć i zmienić swoje życie!

To by było na tyle. Jak Wam minął pierwszy prawdziwie wiosenny miesiąc? Pogoda dopisała? U mnie było wręcz bajecznie, chociaż wcale się nie zapowiadało. Niestety kilka dni temu pogoda się popsuła i wylądowałam w domu z katarem, bólem gardła i kaszlem. Egh....

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wyniku! Ja też mam nadzieję, że trochę mniej nauki będzie, a rekrutacją się nie przejmuj, będzie dobrze! Dzisiaj mi się śniło, że pisałem testy gimnazjalne drugi raz i uciekłem z części matematycznej i przyrodniczej. Nawet w snach jestem humanistą, haha. Życzę powrotu do zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wyników ;)
  Życzę, by w maju były jeszcze lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam przynajmniej na jakąmś relacje z Oświęcimia. Również planuje tam jechac, w szkole nie udało się zaplanowac takowej wycieczki, więc udam sie tam na własną rękę. W co ja się pcham..

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać to był obfity miesiąc czytelniczy. Mam nadzieję, że maj będzie jeszcze lepszy!
  Pozdrawiam cieplutko,
  books-culture.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. No, to gratuluję wyników i życzę bardzo zaczytanego maja!

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie szału czytelniczego nie ma, choć zdobyczy wiele ;) Od ciebie zabrałabym "Morze spokoju" i "Ród", a zwłaszcza to drugie
  http://chcecosznaczyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyniku!
  U mnie trochę zimno, a weekend minął zdecydowanie za szybko.
  Mam nadzieję, że już lepiej się czujesz.

  OdpowiedzUsuń
 8. Z tych linków, te rysunki o miłości są genialne. Miłość to nie są zazwyczaj fajerwerki, a raczej zwykłe poranki, popołudnia i wieczory, ale z osobą, która jest naszym przyjacielem :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyników :) U mnie słaby kwiecień był...
  Lecę czytać o walce z prokrastynacją :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi gościu, uprzejmie proszę o zachowanie wszelkiej kultury w komentarzach. Każdy komentarz to uśmiech na mojej twarzy i zachęta, aby Wasze posty również komentować więc... do dzieła!