2014/07/14

Ogłoszenie wagi blogowej!

Pewnie zastanawiacie się, skąd taki tytuł. Wpadł mi do głowy dosłownie pięć sekund temu i jakoś tak został. Jest chwytliwy, choć może nie przekazuje tego, co chcę Wam powiedzieć. Ale to już inna sprawa. Otóż pisałam Wam w podsumowaniu czerwca, że mam zamiar napisać do kilku wydawnictw, z propozycją współpracy. I napisałam. Do ilu i jakich nie będę wymieniać, wiedzcie jednak, że wydawnictwo Sine Qua Non odpowiedziało na moją propozycję!Na początek zrecenzuję dla wydawnictwa SQN książkę Miry Grant "Przegląd Końca Świata. Feed", która dotarła do mnie w piątek i już ją czytam, więc spodziewajcie się niedługo recenzji.
Wydawnictwu bardzo dziękuję za okazane zaufanie i obiecuję, że będę sumiennie wywiązywać się ze swoich obowiązków.

Nie ma co dużo pisać o tym wydawnictwie. Większość z Was na pewno je kojarzy. Wydaje przede wszystkim biografie oraz fantastykę, choć można zobaczyć w ich ofercie również beletrystykę. Trzeba wiedzieć, że ich książki są bardzo ciekawe i ładnie wydane. Mam nadzieję, że współpraca będzie owocna. 
A Wy współpracujecie z wydawnictwem SQN? Co polecacie z ich oferty?

Z innych ogłoszeń:
 1. Jak widzicie, współprac z wydawnictwami przybywa, czasu coraz mniej, a książek coraz więcej. Wspaniałomyślnie postanowiłam ograniczyć kupowanie książek do minimum. Uzupełnię tylko ulubione serie, których kontynuację muszę poznać, a także mój ukochany cykl, który przeczytałam już dawno, mam ostatnią część i chcę sobie sprawić pozostałe. Tak więc większość książek w stosikach od końca wakacji to będą egzemplarze recenzenckie, mniejszość - książki z biblioteki lub pożyczone.
 2. Ponieważ bardzo chciałabym, aby posty pojawiały się codziennie, albo przynajmniej co dwa dni, a recenzje nawet cztery razy w tygodniu, postanowiłam zaprosić do blogowania moją przyjaciółkę. Będzie nam trochę ciężko, ponieważ ona ma bardzo podobny gust czytelniczy do mojego, jednak myślę, że sobie poradzimy. Bez obaw, nie będzie dwóch recenzji jednej książki. Tym bardziej chciałabym, aby ona publikowała w czasie mojej nieobecności (wyjazd na obóz językowy do Londynu), abyście się nie nudzili.
 3. W sprawie wyjazdu: 2 sierpnia wyjeżdżam, więc pierwszego zaplanuję wszystkie posty, które muszą się ukazać, czyli stosiki itp. Chciałabym podziękować moim czytelnikom za to, że podczas mojego poprzedniego wyjazdu, który trwał 10 dni, odwiedziliście mój blog ponad 700 razy, mimo że nie publikowałam żadnych postów! Jesteście wspaniali! Może tym razem dobijemy do 1000?

12 komentarzy:

 1. Gratuluję współpracy :) Wiem jaki to obowiązek ale i wielka przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje. SQN ma mnóstwo ciekawych pozycji - zależy co Cię interesuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję nowej współpracy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, też z nimi współpracuję , jednak gdy prosiłem o powyższą książkę napisali, iż już jej nie wysyłają do recenzji...

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję. :) Mira Grant jest genialna, więc raczej nie będziesz żałować lektury. Od SQN możesz spróbować Czas żniw albo The Walking dead, nie wiem, czy czytałaś?

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje współpracy !
  A możesz zdradzić mi, z jakiego biura podróży jedziesz na obóz? Sama często zastanawiam się nad czymś takim, ale kompletnie nie znam się na ofertach..

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również gratuluję współpracy i podoba mi się pomysł z recenzjami przyjaciółki ;) Ja swoją ciągle namawiam, ale boi się ;) Udanego wyjazdu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje i powodzenia!
  Pozdrawiam,
  Oli z zaczytanablondynka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. No to gratuluję współpracy i życzę dalszych sukcesów na tym polu!:)) Widziałam wyżej, że proponowano Ci "Czas żniw" tegoż wydawnictwa. Podpisuję się w pełni pod tym komentarzem i również szczerze polecam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja współpracuję i do wyboru jest naprawdę wiele książek. Uwielbiam to wydawnictwo, ale przed współpracą, powiem szczerze, że o nich nawet nie słyszałam i nie mam żadnej lektury od nich (oprócz egz. recen. ).

  OdpowiedzUsuń
 12. Cieszę się Twoim szczęściem :)

  OdpowiedzUsuń

Drogi gościu, uprzejmie proszę o zachowanie wszelkiej kultury w komentarzach. Każdy komentarz to uśmiech na mojej twarzy i zachęta, aby Wasze posty również komentować więc... do dzieła!