2014/05/06

Zapowiedź książki: Przebudzona o świcie - C.C. Hunter

Okładka książki Przebudzona o świcie
Tytuł oryg.: Awake at Dawn
Seria/cykl: Wodospady cienia #2
Wydawnictwo: Feeria
Liczba stron: 420
Gatunek: paranormal romance
Data premiery: 21 maja

Kontynuacja bestsellerowej książki "Urodzona o północy". Kylie Galen przebywa w Wodospadach Cienia już od jakiegoś czasu. Choć wśród tych wszystkich niezwykłych istot jej życie już nigdy nie będzie takie samo, czuje, że jej miejsce jest właśnie tutaj. Wciąż jednak nie ma pojęcia, kim jest naprawdę. Desperacko pragnie ustalić swoją tożsamość i zrozumieć, dlaczego nawiedzają ją duchy. Jeden z nich twierdzi, że ktoś bliski Kylie umrze przed końcem lata. Nie wiadomo, kto to będzie ani jak go uratować. Kylie dręczą też problemy sercowe. Nie potrafi zdecydować, czy zostać z wilkołakiem Lucasem, związek z którym nie należy do usłanych różami, czy być z półelfem Derekiem, który zaczyna coraz bardziej na nią naciskać. Dziewczyna wie, że musi dokonać wyboru… Romanse jednak muszą zejść na dalszy plan, gdy ciemna strona świata istot paranormalnych zaczyna zagrażać wszystkiemu, co jest dla Kylie drogie.

Dlaczego prezentuję Wam drugą część cyklu, którego nie czytałam? A dlatego, że wkrótce poznacie pierwszą część, ponieważ będę miała przyjemność ją zrecenzować, a bardzo prawdopodobne, że sięgnę również po drugą. Współpraca z wydawnictwem Feeria nie jest jeszcze pewna, ale jestem dobrej myśli. Tak więc spodziewam się koło czwartku przesyłki, o której poinformuję Was na Facebooku i na Instagramie, a Wy spodziewajcie się koło poniedziałku recenzji. Wszystko zależy od tego, jak szybko będzie mi się czytać.

Pytanie dla czytelników pierwszej części: podobała Wam się? Czekacie na "Przebudzoną o świcie"? 
Słyszałam, że cykl jest bardzo fajny, ale nie od Polaków, którzy mają wysokie wymagania. Mam nadzieję, że okaże się warta lepszej oceny niż 7/10, jaką często dostaje na lubimyczytac.pl.
Wydawnictwo Feeria