2014/08/28

Ważna informacja o zmianach

Pewnie zauważyliście, że na blogu pojawiły się pewne zmiany. Duże zmiany. Ten post będzie służył Wam jako nawigacji po blogu. Proszę aby wszyscy uczestnicy wyzwania go przeczytali, a także żeby zrobili to moi czytelnicy, aby nie pogubić się tutaj. Postanowiłam postawić na minimalizm i wyrzucić z szablonu wszystkie niepotrzebne gadżety takie jak statystyka bloga. Wszystkie gadżety zostały przeniesione na dół strony, żeby nikomu nie przeszkadzały. Nie przejmujcie się nagłym zniknięciem bocznego paska. Jest on na dole.


Zmianie uległo również Menu. Zrezygnowałam z rozwijanego, choć przyznam, że trochę bez niego jest chaotycznie. Poniżej przedstawiam Wam jak poruszać się po moim blogu, aby wszystko znaleźć. Mam nadzieję, że Wam się to przyda.
  • W zakładce "Książkowe podróże" pojawiła się lista linków do postów z poszczególnymi miesiącami wyzwania. Tam znajdziecie aktualny post, pod którym zamieszczacie linki do recenzji.
  • Zakładka "Rok 2014" to przedsionek listy przeczytanych książek, obejrzanych filmów i wyzwań, w których biorę udział w tym roku. Postanowiłam, że od stycznia będę brała udział w mniejszej ilości wyzwań.
  • Listę moich partnerów znajdziecie w zakładce "Kontakt/współpraca" pod specjalnym linkiem na górze strony.
Jak na razie zmiany się nie skończyły. Szablon czeka jeszcze na nowy nagłówek, który wymaga nieco pracy. Zastanawiałam się również nad zmianą nazwy bloga, oczywiście bez zmiany adresu, bo z tym są pewne problemy. Co o tym sądzicie? Czy "Zaczytana-Zwariowana", która to nazwa brzmi odrobinę nieprofesjonalnie, ma zmienić się w "Kot na kulturę", czyli taką zawoalowaną wersję nazwy "Kot na punkcie kultury"?
Co prawda decyzja nie należy do Was, jednak warto zapytać :)

Zastanawiam się jeszcze, co zrobić z ikonkami społecznościowymi. Jedno jest pewne: zostają, a dodana do nich będzie ikonka LC. Może Wy macie pomysł, gdzie je umieścić, aby były widoczne?

Oprócz zmian w szablonie zmienię również formę pisania postów, a raczej recenzji. Zresztą, zobaczycie to już w piątek, kiedy pojawi się kolejna recenzja :)

To chyba tyle na temat zmian. Postaram się zamieszczać informację o nowych zmianach i związanych z tym ewentualnych problemach na Facebooku. Także śledźcie fanpege i czekajcie na kolejne zmiany. Mam nadzieję, że do połowy września wszystko będzie już gotowe :D