2014/01/15

Magia Krwi - Tessa Gratton [zapowiedź]

Magia krwi - Tessa Gratton


Tytuł oryg.: Blood Magic
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Liczba stron: 392
Gatunek: Fantasy


Bestsellerowa powieść Tessy Gratton – „Magia krwi”.

Tuż po tragicznej śmierci rodziców Silla Kennicot otrzymuje niezwykła przesyłkę zawierającą list oraz księgę z magicznymi zaklęciami. Czy naprawdę spisał je jej tata, jak sugeruje autor listu? Dziewczyna postanawia wtajemniczyć w arkana magii brata Reese’a oraz nowego przyjaciela Nicka. Niespodziewanie ktoś, komu sztuka magiczna nie jest obca, odwiedza grób państwa Kennicot i kreśli na nim runy. Czy ojciec Silli przed śmiercią został opętany? Czy opętany może być każdy? (źródło: zabookowani.pl)

Nie wiem jak Was, ale mnie ta powieść bardzo intryguje i nie mogę się doczekać premiery :D. Mam nadzieję, że szybko po niej wpadnie w moje łapki, bo zapowiada się naprawdę ciekawie. Miałam możliwość przeczytania fragmentu (link: www.pozmierzchu.pl) i powiem Wam, że styl autorki jest ciekawy, wciągający, a sama fabuła wydaje się wyjątkowa. Nie spotkałam się jeszcze z taką powieścią. 

2 komentarze:

  1. Hoho, zapowiedź bardzo ciekawa, tylko ta okładka jakaś taka nędzna, no ale będzie trzeba zobaczyć bo ocena na Amazonie to 4/5 no i angielska okładka jakaś taka o niebo lepsza ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj, zostałaś nominowana do Liebster Award - zapraszam! http://okiemczytelnika.blogspot.com/2014/01/liebster-award-3.html ;)

    OdpowiedzUsuń

Drogi gościu, uprzejmie proszę o zachowanie wszelkiej kultury w komentarzach. Każdy komentarz to uśmiech na mojej twarzy i zachęta, aby Wasze posty również komentować więc... do dzieła!