2015/05/21

Wybierz sobie nagrodę!

Trochę długo to przeciągałam, ponieważ chciałam zebrać cały komplet nagród. I wreszcie zdecydowałam, co przeznaczam na cel konkursu. Ustaliłam również zadanie konkursowe i wstępny termin. Jednak wszystkie te szczegóły poznacie wkrótce. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać proponowane nagrody i zapytać, co z tego chcielibyście wygrać. Wytypowane przez Was pod tym postem tytuły trafią do puli nagród. Dla reszty znajdziemy inne rozwiązanie :)


Na początek opowiem Wam historię z wczoraj... Siedziałam sobie w domu jak zwykle i czytałam książkę. Coś mnie naszło, żeby otworzyć moją witrynę, za którą poukładane są moje książki. Na początku wszystko było w porządku. Jednak po chwili zorientowałam się, że coś jest nie tak z jedną z półek. Była ona dziwnie przekrzywiona do tyłu. Zdjęłam wszystkie książki z niej i sprawdziłam. Jeden z kołków pękł i to było przyczyną dziwnego ustawienia półki. Moje załamanie było ogromne. Wszystkie książki zdjęłam z półek i poukładałam w stosach. Żebyście widzieli mój pokój! Połowa to były wieże z książek. Potem zaczęłam układać książki na pozostałych regałach. Ale zostało ich jeszcze bardzo dużo. Na szczęście mama pozwoliła mi poukładać niektóre na swoich meblach, część przeznaczyłam jako nagrody, a część postanowiłam zanieść do biblioteki.
Okazało się, że zyskałam w ten sposób trochę miejsca, ale załamałam się, ponieważ niedługo miałam znowu robić duże zamówienie na aros.pl. A teraz jak je zrobię, to mnie w domu zlinczują....
Tak, krótko mówiąc, półka nie wytrzymała ogromu mojej miłości :)Od góry:
Nieskończona Przestrzeń Snu - recenzja
Syreny i bogowie tom 1 - recenzja
Powiedz tylko słowo - recenzja
Wzorzec zbrodni - recenzja
Michał Jakiśtam
Smocza kraina - recenzja
Handlarz - recenzja
Moc przeznaczenia (ostatnia część "Skrzydeł Laurel")
Uniesienie (ostatnia część "Upadłych")

Wszystkie książki pochodzą z moich prywatnych zbiorów. Ostatnie dwie są czytane kilkakrotnie (tj. przez kilka osób). Jeżeli kogoś interesuje bliżej stan tych książek, zapraszam do rozmowy na Facebooku (mój profil) albo na maila: lawendacorine@gmail.comTe dwie książki z powyższego stosu są egzemplarzami przedpremierowymi. W związku z tym na okładkach widnieje napis (na zdj.), w środku również znajduje się taka informacja, a tekst jest sprzed korekty. Książki choć są stosunkowo nowe, są trochę "obszarpane" na dole i górze okładki - jest to skutek tego, że są egzemplarzami recenzenckimi. Wydawnictwa czasem nie zwracają uwagi na stan takich książek, nie idą one przecież do sprzedaży. 

W komentarzach proszę Was o napisanie, które książki chcielibyście wygrać i czy w ogóle. Możecie wymienić maks. 3 książki. Nie piszcie proszę, że chcecie wszystkie :) 

Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział, ale nie wiedzą, czy podobają zadaniu napiszę, że zadanie będzie polegało na opisaniu, w dowolny sposób, jak Twoim zdaniem wygląda prawdziwa przyjaźń.