O mnie

O mnie


Jestem Ines (nie, to nie moje prawdziwe imię). Na co dzień uczennica liceum o profilu dwujęzycznym (ambitnie, wiem), pozornie zwykła dziewczyna, ze zwykłymi problemami. Jednak wieczorami przemieniam się w superbohaterkę, która czyta książki, ogląda seriale i pisze własne "twory", jak je nazywam. Z lubością zaczytuję się we wszystkim, co ma wątek romantyczny, ale od czasu do czasu sięgam po coś, co takowego nie posiada. Ot, dla urozmaicenia. Romantyczka, miła (poziom 10), czasem wredna (poziom 6), często sypnie sarkazmem, który nie dla wszystkich jest zrozumiały.


<--- na zdjęciu jestem ja ^.^


Moje największe marzenie? 
Być szczęśliwą osobą, która kocha to, co robi, robi to co kocha i jest otoczona kochającymi ludźmi, którzy potrafią znieść jej humory. (najbardziej to bym chciała być pisarką...)
Mój ulubiony gatunek? 
W sumie takowego nie mam, ale mam swoją wymarzoną książkę.
Dlaczego powstał blog?
Bo pewnego razu przeczytałam fragment recenzji i po przejrzeniu całego bloga, stwierdziłam, że to będzie moje hobby, że jest dla mnie idealne. Uwielbiam dyskutować o książkach. I nie, nie zaczęłam pisać po to, żeby dostawać darmowe książki.
O czym nie lubię rozmawiać?
Na co dzień - o blogu. Nie lubię pytań typu "Kiedy nowy post? Kiedy recenzja? O czym teraz piszesz", ani zdań "Czytałam ostatnią recenzję. Fajnie to napisałaś. Wiem, co sądzisz, czytałam". Wnerwia mnie to, wkurza i odechciewa mi się rozmawiać z takim człowiekiem. Bo co z tego, że ktoś czytał moją recenzję? Przecież ja mam więcej do powiedzenia niż to, co napisałam! Niektórych myśli po prostu nie da się ująć w sensowne zdania...
O czym piszę?
Głównie o książkach - taka jest pierwotna tematyka bloga. Ale czasem też o filmach, serialach. O moich przemyśleniach, może mi się też zdarzyć napisać lifestylowy wpis, co - mam nadzieję - przyjmiecie z entuzjazmem. Nie chcę się ograniczać, bo przecież "The only thing that can stop you is yourself". Ale nie bójcie się, blog nigdy nie przemieni się w pamiętnik :)

Współpraca
Jeżeli jakieś wydawnictwo/księgarnia/autor/strona jest zainteresowane współpracą ze mną i uważa, że ma coś, co mnie zainteresuje - oto kilka moich prostych warunków:

1. Chętnie przeczytam fantastykę, Young Adult, New Adult, powieść młodzieżową, obyczajową, romans.
2. Bloger też człowiek - może zachorować, wyjechać lub może mu się coś innego przytrafić. Więc proszę o wyrozumiałość w oczekiwaniu na recenzję - ja pamiętam.
3. Zastrzegam sobie prawo do odmowy zrecenzowania książki/wysłania linków/przeczytania książki, która została do mnie wysłana bez uprzedniego powiadomienia lub wyrażenia przeze mnie zainteresowania nią.
4. Konkursy, rozdania, patronaty - jak najbardziej, jednak przez miejsce swojego zamieszkania, mam ograniczony dostęp do poczty (w celu wysłania paczek, listonosz do mnie dociera), więc wysłanie nagród spoczywa na barkach sponsora.
5. Książka staje się moją własnością i pełni rolę "wynagrodzenia" za opublikowaną recenzję. Nie ma potrzeby pytania mnie o zgodę na publikację recenzji lub jej fragmentu gdziekolwiek, jednakże zależy mi na tym, abym została o takim fakcie poinformowana.

Mój adres e-mail: 


Stała współpraca:


Miałam przyjemność recenzować dla:Dziękuję za okazane zaufanie!