2014/11/03

Stosiki #8

Cały dzień dzisiaj myślałam nad tym, ze opublikuję post z cyklu "Ines o Sobie" na temat stron, które chętnie odwiedzam. A kiedy zasiadłam do komputera i zaczęłam przeszukiwać sieć w poszukiwaniu stron z obrazkami (miałam taki zamiar od wczorajszego wieczoru), przypomniałam sobie, że przecież obiecałam Wam pokazać moje stosiki! Tak, więc macie obiecane, przynajmniej nie muszę się zbytnio rozpisywać. A "IoS" pewnie będzie w czwartek. Mam nadzieję.


Wpierw stosik listopadowy:

 Od góry:
  1. Miasto niebańskiego ognia - Cassandra Clare --> z bibl. Nie mogę się doczekać zakończenia serii! Choć miałam czytać w październiku, plany się trochę pozmieniały i w końcu przeczytam w listopadzie. TERAZ CZYTAM
  2. Jedyna - Kiera Cass --> zakup własny. Tak samo jak powyżej, nie mogę się doczekać zakończenia. Podobno kończy się bardzo fajnie... Sądzę, że na tą pozycję zostawię sobie którąś sobotę, bo nie zajmie mi ona więcej niż 10 godzin. Zdecydowanie mniej!
  3. 19 razy Katherine - John Green --> pożyczona od przyjaciółki. Kolejna książka Greena. Zostały mi jeszcze ta i "Szukając Alaski", z tych wydanych.
  4. Hyperversum 2: Sokół i lew - Cecilia Randall --> z bibl. Moja ulubiona, chyba, trylogia. Wreszcie mam drugi tom. Nie mogę się doczekać kontynuacji przygód Iana i jego przyjaciół.
Do tego stosiku dochodzą jeszcze "Kosogłos" Suzanne Collins oraz "Zabrana o brzasku" C.C. Hunter, które dojdą do mnie jako egzemplarze recenzenckie, mam nadzieję, że szybko.


A teraz stosik zdobyczny:

Od góry:
  1. Wzorzec zbrodni - Warren Ellis --> egz. recenzencki od wyd. SQN
  2. Cena odwagi - Ewa Seno --> egz. recenzenci od wyd. Feeria Young
  3. Jedyna - Kiera Cass --> zakup własny
  4. Rozmowy z dystansu - Krzysztof Ziemiec --> od wyd. M, w podziękowaniu za pomoc z rozgłaszaniem spotkań autorskich.
  5. Jego oczami - Szymon J. Wróbel --> j.w.
Tradycyjnie:
Co czytaliście? Co polecacie/odradzacie? Co chętnie przeczytalibyście?

I moje dodatkowe pytanie:
Czy macie jakieś dobre strony z darmowymi obrazami? Brakuje mi ładnych zdjęć do postów na blogu, a zależałoby mi na dobrej jakości grafikach, najlepiej ze stron z licencją CC. Tylko nie mogę znaleźć...