2014/04/01

Ważna informacja! (Prima Aprilis)

Mój blog istnieje niecały rok, jak niektórzy z Was wiedzą. Niestety, nie mam za wiele czasu na pisanie i publikowanie postów. Jak pewnie zauważyliście, w ostatnim czasie przestały się pojawiać regularnie. Mam dużo nauki, poza tym mój czas pochłaniają inne zainteresowania.
Zauważyłam również, że mój blog nie cieszy się wielką popularnością jak inne tego typu blogi istniejące od tego samego czasu. Trudno z obecną liczbą obserwatorów i wejść dziennych zadowolić wydawnictwa i sprawić, że będą zainteresowane współpracą.
Jest mi z tego powodu przykro, jednak z przymusu obowiązku oraz poczucia własnej wartości jestem zmuszona zrezygnować z prowadzenia bloga.
Nie kieruję do Was próśb o rozpowszechnienie mojej stronki, jednak w dużej mierze kieruję się Waszym zdaniem i zastanawiam się, czy wpadacie tu na tyle często i lubicie moją twórczość na tyle, bym wstrzymała się że swoją decyzją?
Jeżeli Wasza opinia będzie negatywna, w ciągu tygodnia rozwiążę współprace i pożegnam się z blogiem, mam nadzieję, że nie na zawsze.