2015/07/04

Garść ogłoszeń drobnych.... (wyzwanie + konkurs)

Coś mówiłam o ogłoszeniach? Oto i one. Mam dla Was dokładnie dwa ważne ogłoszenia, dotyczące bloga. Jeżeli więc jesteście zainteresowani, czytajcie dalej! Będzie w miarę krótko i zwięźle.

Po pierwsze: konkurs przedłużam o miesiąc. Szkoda mi tych nagród, bo wiem, że dużo osób było chętnych, a nie chcę oddawać wszystkich do biblioteki, skoro kogoś mogą ucieszyć :) Tym bardziej, że podobno informacja o konkursie nie poszła za bardzo w eter... Ale były informacje na Facebooku i w Google+, no ale dobra. Jeżeli jednak zgłosi się mniej niż 10 osób, nagrody nie powędrują do nikogo. Dla kogoś w końcu zmieniam termin...

Po drugie: zauważyłam u siebie małe zainteresowanie wyzwaniem "Książkowe podróże". Wy również się nim nieszczególnie interesujecie. Pisałam na początku roku, że jest mało osób, że być może wyzwania nie będzie. I nie będzie go w przyszłym roku. Bo ja nie mam czasu, a z tego co widzę, Wy też nie...
Na ten moment jest 13 uczestników, z czego linki podsyła mi jakieś 5 miesięcznie... Nastąpi więc zmiana w regulaminie. I proszę wszystkich, którzy biorą udział w wyzwaniu, aby ją uważnie przeczytali, a tych, którzy jej nie zobaczą, niech poinformują inni!

(...)
4. Pod odpowiednim postem, który będzie się pojawiał co miesiąc, zamieszczacie informację, że przeczytaliście taką i taką książkę. Osoby posiadające bloga lub konta na portalach czytelniczych mogą oczywiście dodać link do recenzji/opinii, jednak nie jest to wymagane!  Nie podawajcie w komentarzach linków do recenzji! Zdałam sobie sprawę, że nie jest mi to do niczego potrzebne. Wystarczy wzmianka, że przeczytaliście taką i taką książkę, a zabrała Was tam i tam.

Wiem, że zalegam trochę z postem o wyzwaniu na lipiec, ale obiecuję, że pojawi on się jutro, kiedy tylko zobaczę, jaki jest odzew z Waszej strony. Tak jak pisałam, w 2016 roku nie będę kontynuować wyzwania. Nowa szkoła, więcej nauki - nie dam rady z tym wszystkim.

Już mogę powiedzieć, że hasłem na całe wakacje będą po prostu wakacyjne podróże! Czyli gdziekolwiek....

To tyle z ogłoszeń. Poniżej link do konkursu oraz do wyzwania.