2015/07/02

Podsumowanie czerwca

Jak tam koniec roku? Oceny się podobają? Wyniki egzaminów też? Jak przebiega rekrutacja? Boicie się? Ja jestem spokojna bo wiem, że jestem już przyjęta i mogę wyłączyć myślenie o szkole. Jak Wam minął czerwiec? Pogoda raz była, a raz nie. Ktoś już był na wakacjach? Dokąd się wybieracie? Ja raczej nigdzie, ale za to mam dużo czytania. Moje plany czytelnicze mają dobre kilkanaście centymetrów wysokości i piętrzą się na półce. Pod względem czytelniczym czerwiec był chyba najlepszym miesiącem tego roku, jak dotąd. No, ale sami zobaczcie.


Statystyki

Przeczytane książki:
Moment życia - Joanna Zawadzka - 9/10|318 str.
Piękny drań - Christin Lauren - 10/10|320 str.
Elena. Zawody i rozterki - Nele Neuhaus - 8/10|282 str.
Ścieżka ocalenia - Ewa Seno - 9/10|512 str.
Dotyk Crossa - Silvia Day - 10/10|416 str.
Elena. Tajemnica stadniny - Nele Neuhaus - 8/10|304 str.
Na psa urok - Anna Sokalska - 7/10|283 str.
Lek na śmierć - James Dashner - 8/10|388 str.

Czyli w sumie:  2823 strony co daje dziennie: 94 strony :)
Odwiedziliście mnie: 2 003 razy (łącznie: 14 431) Dane pochodzą z Google Analytics
Wyświetlenia: 8906 (Łącznie: 73 913) Wg Bloggera
Obserwatorzy: 189 (5 nowych :P)
Google +: 231
Instagram: 228
Facebook: 160
Opublikowałam: 16 postów
Nowe współprace: Nasza Księgarnia
Najlepsza książka miesiąca: "Piękny drań" i "Dotyk Crossa" - 10/10
Najgorsza książka miesiąca: -

Co nowego?

  • Co mnie bardzo zasmuciło? Fakt, że tylko JEDNA osoba zgłosiła się do konkursu! A tak byliście chętni na nagrody, a pytania były bardzo łatwe! I co mam zrobić? Wysłać jej tą książkę? Jeszcze się zastanawiam. Zobaczymy ;)
  • W wakacje mam zamiar wziąć się w garść i nadrobić wszystkie pomysły na posty, żeby potem mieć przynajmniej jakiś zapas. Czasu mam mnóstwo, więc jak znalazł.
  • Nadrabiam również moje książkowe zaległości. Dwie z listy już odhaczone, zostało jeszcze 6 moich pozycji i trzy inne. Trzymajcie kciuki :)
  • Do nadrobienia mam również seriale i filmy. "Suits" i "Reign" do końca się samo nie obejrzy, a za kilka dni przecież premiera "Dominionu"! Poza tym lista filmowa ciągle się powiększa, muszę wszystko jakoś pogrodzić. Jeżeli macie jakieś ciekawe filmy do polecenia, to bardzo chętnie skorzystam! Najlepiej niebanalne komedie romantyczne, albo filmy akcji z miłością :)

Linki miesiąca

Małe szczęścia - bardzo lubię tu zaglądać, a to kolejny dowód na to, że warto. Kameralna skłania nas do wymienienia rzeczy, które są naszymi małymi szczęściami. Co jest waszym?
Dominion Season 2 Trailer - każdy, kto ogląda serial pewnie już widział ten zwiastun nowego sezonu. Jest bardzo przejmujący, muzyka jest świetna i idealnie pasuje! Najlepsze momenty? 1. Kiedy Michał woła "Ojcze, jesteś tu?" 2. Kiedy Alex pochyla się nad kimś, a potem miga zakrwawiona sylwetka Michała, czyżby to on? Czekamy!
Igrzyska Śmierci: Kosogłos - część druga Trailer - Kto na to nie czeka? No kto? Najgorętsza premiera filmowa tego roku, najbardziej wyczekiwana. Na głowę bije ekranizację "Greya". Zwiastun obiecuje dużo akcji i typowo finałowe momenty. Najlepszy moment to zdecydowanie ten, w którym Katniss idzie zabić Snowa, a tłum rusza za nią. Cudny!

To tyle u mnie, a co u Was?