2015/10/02

Podsumowanie września

Pierwszy miesiąc szkoły minął bardzo szybko. Mam wrażenie, że wczoraj był poniedziałek, a już jest piątek. Z jednej strony fajnie, bo tydzień nam szybko leci, ale weekend mija jeszcze szybciej. Nie mam czasu odpocząć... Minusem jest też fakt, że teraz zacznie się prawdziwa nauka, sprawdziany, itd. Już mi się odechciewa, ale przetrwamy! Trzeba by jakoś podsumować ten miesiąc, co? No to zapraszam!


Statystyki

Przeczytane książki:
  1. Pal przekleństwa - A. Larsson, I. Korsell, H. Jonsson - 8/10|150 str.
  2. Krew Olimpu - Rick Riordan - 8/10|496 str.
  3. Ten jeden rok - Gayle Forman - 10/10|368 str.
  4. Odrodzona - C.C. Hunter - 9/10|420 str.
  5. Grim - A. Larsson, I. Korsell, H. Jonsson - 7/10|190 str.
Czyli w sumie:  1256 strony, co daje dziennie: 54 strony :/
Odwiedziliście mnie: 1015 razy (łącznie: 19 128) Dane pochodzą z Google Analytics
Wyświetlenia: 6913 (Łącznie: 95 026) Wg Bloggera
Obserwatorzy: 211(5 nowych :P)
Google +: 252
Instagram: 286
Facebook: 193
Opublikowałam: 11 postów
Nowe współprace: -
Najlepsza książka miesiąca: "Ten jeden rok" - 10/10
Najgorsza książka miesiąca: -

Co nowego?

  • Tak, jak myślałam, mam dużo mniej czasu na czytanie. Ale i tak jestem zadowolona z siebie i wypracowałam sobie fajną metodę - czytam w autobusie ebooka książki, którą w papierowej wersji czytam w domu. I idzie mi szybciej. Mam nadzieję, że w październiku uda mi się wyrobić stały plan dnia i zorganizować więcej czasu na czytanie. Mam dużo książek do przeczytania!
  • Muszę się zebrać i nadrobić zaległości na Waszych blogach, bo bardzo je zaniedbuję. Przepraszam za to, ale kiedy wracam do domu, jedyne o czym marzę to szybkie napisanie posta i poczytanie jakiejś książki.
  • We wrześniu trafiło do mnie całkiem sporo książek. Spodziewajcie się niedługo stosika!
  • Mam dużo pomysłów na posty, ale niewiele czasu na ich zrealizowanie. Postaram się w miarę możliwości w weekendy pisać na zapas, żebyście nie musieli czekać tydzień na jakąś notkę. Obiecuję też, że będzie więcej się dziać na Instagramie i Facebooku, bo znów zaczęłam zaniedbywać media społecznościowe! Na Facebooku spodziewajcie się pomysłów na posty, udostępnianych linków itd. Na Instagramie natomiast #whatiamcurrentlyreading, czyli moich obecnych lektur.

Linki miesiąca

Reign Season 3 Promo - jestem do tyłu z serialami, a dokładnie z wszelkimi promującymi materiałami. Ten do "Reign" jest wręcz genialny! Już nie mogę się doczekać przyszłego piątku! 
Cambridge Dictionaries - uczycie się angielskiego i szukacie wiarygodnego, angielsko-polskiego, internetowego słownika? Zajrzyjcie tutaj. Do każdego słowa macie definicję po angielsku, polskie tłumaczenie, a także różne połączenia. Mnie się bardzo przydaje.

To by było na tyle. A jak tam Wasz wrzesień? Studenci gotowi do nauki?