2015/08/30

Crazy in Music #19

Nadszedł czas, żeby znowu podzielić się z Wami tym, czego obecnie słucham. Przyznam, że ostatnimi czasy oszalałam na punkcie fanowskich filmów i tzw. crack z TW. Można się nieźle uśmiać... No i przypomnieć sobie wszystkie zabawne kwestie i momenty. Ale najbardziej podobają mi się oczywiście filmy z Derekiem w roli głównej... Niestety, większość jest smutna...Where Do I Even Start? - Morgan Taylor Reid

A więc na początek kilka piosenek z właśnie tych filmików. Ten utwór jest taki smutny.... I tak bardzo pasuje do Dereka... Mogę go słuchać w nieskończoność!

Bring Me Back To Life - Extreme Music

Kolejna piosenka, która ostatnio jest odważana u mnie na okrągło. No i oczywiście równie dobrze oddająca postać Dereka. A szczególnie odcinek 4x12. Jest po prostu cudowna....

Sun is Shining - Axwell /\ Ingrosso

I teraz przechodzimy do piosenek, które być może usłyszeliście w radiu. Ja znam je z EskaTV. Ta od razu wpadła mi w ucho. Jest niezwykła. A lyric video.... Wow. Zresztą, sami zobaczcie.

Shut Up and Dance - WALK THE MOON

I kolejny radiowy hit. Utwór wprost idealny na imprezę, żeby zachęcić gości do tańca. Skoczne, trochę bez sensu, świetnie zaśpiewane, wpadające w ucho.... I do tego dużo lepsze niż Disco Polo, które wszystkim się już chyba przejadło!

Fight Song - Rachel Platten

I już ostatnia piosenka. Jedna z tych bardzo motywujących. Zaczyna się dosyć spokojnie, ale refren jest wręcz wykrzyczany. Jak dla mnie idealna. Tekst bardzo mądry, piękny głos, świetna oprawa muzyczna - czegóż chcieć więcej? Kiedy jesteście w życiowym dole, chcecie się pokazać, udowodnić coś innym, zmotywować - posłuchajcie koniecznie!


A co Wam ostatnio wpadło w ucho?
Czarny Kruku - chyba jedynym, co łączy nasze gusty muzyczne jest Lana del Rey, a i ona nie do końca :0