2015/04/02

Podsumowanie Marca

Marzec minął jak z bicza strzelił. Przyniósł nam dziwną pogodę, a mnie mnóstwo książkowych różności. Nie był to najlepszy miesiąc pod względem czytelniczym, ale bardzo owocny pod względem zdobyczy. Ale o tym jutro. Dzisiaj czas podsumować ten pierwszy wiosenny miesiąc i spojrzeć w kwiecień, aby zobaczyć, co dla nas ma.


Statystyki

Przeczytane książki:
Nieskończona Przestrzeń Snu - Jan Drożdż
Na szczycie - K.N. Haner
Obietnica Łucji - Dorota Gąsiorowska
Dokąd teraz popłynę? - M.R. Foti
Szepty o wchodzie księżyca - C.C. Hunter

Czyli w sumie:   stron, co daje  strony dziennie
Odwiedziliście mnie: 4036 razy (łącznie: 69 127)
Obserwatorzy: 169 (7 nowych :P)
Google +: 209
Instagram: 197
Facebook: 135
Opublikowałam: 12 postów
Nowe współprace: -
Najlepsza książka miesiąca: "Szepty o wschodzie księżyca" - 9/10 i "Obietnica Łucji" - 9/10
Najgorsza książka miesiąca: "Na szczycie" - 5/10

Co nowego?

  • Kwiecień będzie bardzo pracowitym miesiącem, ze względu na zbliżający się egzamin. Dlatego czasu na czytanie będzie pewnie jeszcze mniej.
  • Zastanawiałam się trochę nad zmianą wyglądu bloga, jednak po dłuższym namyśle stwierdziłam, że ten jest zadowalający. Jedynie pozmieniam troszeczkę w menu.
  • Po krótkim sprzeczaniu się ze sobą, uznaję, że zrezygnuję z dwóch wyzwań, w których biorę udział. Mam ostatnio mało czasu, a i te wyzwania nie wydają mi się prawdziwymi wyzwaniami.
  • Wreszcie jestem na bieżąco z "Reign"! Od jakiegoś czasu odcinki mi się strasznie kumulowały, teraz mam zamiar oglądać od razu po pojawieniu się. Nadal oglądam również "Once upon a time" (w niedzielę nowy odcinek!) i "Suits", z którym jestem niestety w tyle, ale kiedy tylko skończy się "OUAT" mam zamiar nadrobić. Zaczęłam również oglądać (tzn. pierwszy odcinek) "Teen Wolf" i niestety stwierdzam, że jak na razie jestem w stanie przewidzieć 50% odcinka. Zobaczymy jak będzie dalej :).
  • Szykuję mega wielki stosik, z racji tego, że w lutym nie było. No bo w sumie nie było co pokazywać, jakieś marne dwie książki. Teraz ich jest ponad 10.

Linki miesiąca

Na co trwonisz czas i energię? - bardzo motywujący i budujący post, będący jednocześnie recenzją książki "Bóg zawsze znajdzie Ci pracę". Można uświadomić sobie wiele rzeczy i dobrze zorganizować swoje życie :)
Czy warto iść na studia? - Malwina opublikowała niedawno taki post, w którym opowiada o tym, jak to było z jej studiami. Jeżeli macie jakieś wątpliwości, to koniecznie przeczytajcie. Mnie, choć do studiów mi daleko, trochę się tego obawiam. Ale mam czas :)

Jak Wam minął marzec? Też taka pogoda w kratkę? U mnie, jednego dnia lało jak z cebra, potem świeciło słońce, a kiedy szłam do domu padał grad. Ześwirować można od tej pogody!