2015/03/01

Podsumowanie Lutego

Ani się obejrzałam, a kolejny miesiąc 2015 odpłynął w niepamięć. Coś za szybko mija ten rok... Choć muszę przyznać, że od samego początku jest bardzo dobrze pod względem bloga. W życiu prywatnym niestety również luty przynosi same rozczarowania i trudne okresy... Ale cicho! Przecież to nie blog o lifestyle'u, a o kulturze! Pora więc podsumować luty i zobaczyć, co nam ciekawego przyniósł.


Statystyki

Przeczytane książki:
  1. Szukaj mnie wśród lawendy. Zofia - Agnieszka Lingas-Łoniewska
  2. Córka żywiołu - Leigh Fallon
  3. Żelazny król - Julie Kagawa
  4. Morza szept - Patricia Schroder
  5. O krok za daleko - Abbi Glines

Czyli w sumie:  1525 stron, co daje 54 strony dziennie
Odwiedziliście mnie: 4 100 razy (łącznie: 65 091)
Obserwatorzy: 162 (3 nowych :P)
Google +: 200
Instagram: 180
Facebook: 110
Opublikowałam: 16 postów
Nowe współprace: -
Najlepsza książka miesiąca: "Żelazny król" - 9/10 (chociaż 3 książki otrzymały taką samą ocenę, to zdecydowanie ta zasługuje na miano najlepszej)
Najgorsza książka miesiąca: "Morza szept" - 5/10

Co nowego?

  • Jak widzicie, luty pod względem statystyk nie wygląda fantastycznie. Usprawiedliwienie jest jedno: Hak! Każdy kto ogląda, wie o co mi chodzi... A dzisiaj w USA premiera nowego odcinka!
  • Na całe szczęście nie zwaliła mi się na głowę w tym miesiącu nauka. Jednak egzaminy coraz bliżej, a nauczyciele coraz bardziej naciskają. Maj i czerwiec pod względem nauki będą niebem...
  • Wczoraj wpadłam na kilka ciekawych stron, którymi dzielę się z Wami poniżej. Jakoś tak nie mam ostatnio ochoty przeglądać internetów. 
  • Powoli zbliża się kwiecień, a co za tym idzie: urodziny bloga! One zaś przyniosą nam konkurs. Wszelkie szczegóły dopiero w kwietniu. Już wiem, co wygracie, jednak jeszcze nie mam pomysłu na zadanie konkursowe. Jakieś propozycje?

Linki miesiąca

We Heart It - wspaniała strona z mnóstwem pięknych i ciekawych inspiracji. Dostępna w aplikacji mobilnej, co jest wspaniałe! W lutym prawie cały czas siedziałam właśnie na tej stronie.
Języki i podróże - wspaniały blog o języku angielskim i podróżach, Bardzo pomocny w nauce i niezwykle motywujący. Idealny dla miłośników języka i tych, którzy mają problemy z jego nauką.
Kameralna - blog lifestylowy, pełen inspiracji i wspaniałych rad, prowadzony przez niezwykłą osobę. Czuje się aurę motywacji i inspiracji.
design seeds - szukacie ładnych kolorów do czcionek lub tła? Często widzicie piękne zdjęcia i zastanawiacie się, jakie kolory je tworzą? To strona idealna dla Was! Mnóstwo zdjęć, a z każdego z nich wyselekcjonowano główne kolory tak, abyśmy mogli je wykorzystać.
facebook symbols - świetne ikonki na Facebooka, jeżeli szukacie jakiejś ciekawej minki lub zwykłej ikonki - zajrzycie tutaj.
unplash - strona, z której za darmo możecie pobrać piękne zdjęcia i wykorzystać je na prawie licencji CC. Bardzo pomocna w blogowaniu.

I to by było tyle. A jak Wam minął luty? Jakieś rewelacje?