2014/11/05

Zapowiedź: Zabrana o zmierzchu - C.C. Hunter

źródło
Data premiery: 19 listopada 2014 r.
Trzecia część bestsellerowej serii Wodospady Cienia!
Wejdź ponownie do świata Wodospadów Cienia, niezwykłego miejsca, w którym spotykają się wszystkie paranormalne istoty, by się uczyć, przyjaźnić i... kochać.
Kylie Galen desperacko poszukuje prawdy o sobie, swojej prawdziwej rodzinie, swoim przeznaczeniu. Odkrywanie sekretów zawsze wiąże się ze zmianą... ale niekoniecznie na lepsze. Gdy w końcu udaje jej się zbliżyć do wyśnionego wilkołaka Lucasa, okazuje się, że jego towarzysze zabronili mu być z nią. Czy na pewno dokonała dobrego wyboru?
Co więcej, dręczy ją duch niosący tajemnicze przesłanie o życiu i śmierci... Kylie podejmuje wyścig z czasem, by rozwiązać zagadkę i ochronić swoich bliskich. Czy jej się uda?
Czy w końcu dowie się, kim naprawdę jest? A może prawda okaże się zupełnie inna i o wiele bardziej zadziwiająca, niż można by przypuszczać...
(strona wydawnictwa)


Nie wiem, jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać! Dlatego poprosiłam wydawnictwo o szczotki z drukarni, ponieważ muszę jak najszybciej dowiedzieć się, co dalej! Druga część skończyła się w tak ważnym momencie, że nie wiem, jak udało mi się przeżyć te kilka miesięcy...

Recenzja pojawi się niedługo po otrzymaniu przeze mnie przesyłki, a tego, że do mnie doszła dowiecie się z FP bloga. Zapraszam do obserwowania i czekania razem ze mną.
To są te chwile, kiedy cieszę się, że bloguję i mam zaufanie wydawców, ponieważ mogę otrzymywać takie perełki i pomagać w ich promocji. 

Materiały promocyjne przekazane przez wydawnictwo:
Informacje o książce:
Tytuł oryg.: Taken at Dask
Seria/cykl: Wodospady cienia #3
Tłumaczenie: nn
Wydawnictwo: Feeria Young
Liczba stron: 400
Gatunek: paranormal romance
Cena detaliczna: 34,90 zł