Książkowe podróże 2015

Oto druga edycja mojego Wyzwania, więc kto nie załapał się w zeszłym roku, ma okazję załapać się teraz. Wyzwanie ma na celu pokazanie, że każda książka jest podróżą w inne miejsce. Ta edycja Wyzwania jest dla WSZYSTKICH! Niszczymy system wyzwaniowy wprowadzając nowe zasady!

Regulamin

 1. Wyzwanie rozpoczyna się z dniem 5 stycznia 2015 roku, jednakże książki przeczytane w w roku 2015 przed tą datą również mogą zostać podane w spisie miesięcznym Stycznia.
 2. W Wyzwaniu może wziąć udział każdy, obojętnie czy bloga posiada, czy nie. Warunkiem jest po prostu przystąpienie do zabawy i przeczytanie książek, które były dla Was podróżą w jakieś miejsce. 
 3. Utrudnieniem w Wyzwaniu jest to, że co miesiąc będę wybierać miejsce, a Waszym zadaniem będzie znaleźć i przeczytać książkę, która do tego miejsca nas przenosi. Raz będzie to kraj, raz kontynent. Postaram się wybierać oczywiste miejsca :)
 4. Pod odpowiednim postem, który będzie się pojawiał co miesiąc, zamieszczacie informację, że przeczytaliście taką i taką książkę. Osoby posiadające bloga lub konta na portalach czytelniczych mogą oczywiście dodać link do recenzji/opinii, jednak nie jest to wymagane!
 5. Jeżeli ktoś zgłosił się powiedzmy 5 marca, a wcześniej przeczytał jakieś książki, które były podróżami, to niestety nie może ich podać w spisach miesięcznych! Ponieważ każda książka jest podróżą, byłoby tu trochę za dużo zamieszania.
 6. Uprzejmie proszę Uczestników posiadających bloga o zamieszczenie banneru na swoim blogu. Jeżeli ktoś chce, może podzielić się informacją o Wyzwaniu na portalach społecznościowych.
 7. Zgłaszamy się standardowo, na tej stronie, w komentarzu.
 8. Prosiłabym, jeżeli decydujecie się na pisanie notek o książkach i zamieszczanie ich gdziekolwiek, aby pojawiała się w nich wzmianka, że wraz z książką bierzecie udział w Wyzwaniu.

Uczestnicy

 1. Ines Lavender (blog: zaczytane-zwariowane.blogspot.com)
 2. Sonrisa Art (blog: sonrisaart.wordpress.com)
 3. zorija (profil: www.blogger.com/profile)
 4. Mońcia (blog: poczytajka.blog.pl)
 5. Akacja 423 (blog: slowooksiazce.blogspot.com)
 6. Elenkaa_ (blog: pasion-libros.blogspot.com)
 7. Wiki (blog: literaturomania.blogspot.com)
 8. PannaKac (blog: pannakac-pisze.blogspot.com)
 9. Anna Omiecińska (blog: pudelka-zapalek.blogspot.com)
 10. Sylwia P (blog: tu-sie-czyta.blogspot.com)
 11. by Crystall (blog: w-krainie-fantazjii.blogspot.com)
 12. Charlotte Andell (blog: zaczytana-w-krainie-ksiazek.blogspot.com)
 13. Ula Kapusta (blog: stella191.blogspot.com)