2016/09/27

ZAPOWIEDŹ: Chłopak z sąsiedztwa - Kasie West

"Od śmierci mamy Charlie Reynolds przebywa głównie w męskim towarzystwie - ma trzech starszych braci i sąsiada, honorowego członka rodziny. Jest zdeklarowaną chłopczycą i woli grać z kumplami w kosza, niż bawić się w jakieś gierki i flirty. Jednak gdy musi sama zarobić na kolejny ze swoich mandatów za przekroczenie prędkości, nagle ląduje w butiku z eleganckimi ubraniami. I tam nie pozostaje jej nic innego, jak zachowywać się o wiele bardziej kobieco niż do tej pory. Co sprawia, że zaczyna się nią interesować pewien przystojny chłopak…


Wszystkie stresy Charlie odreagowuje wieczorami, gadając przez płot z Bradenem, sąsiadem i przyszywanym czwartym bratem, który zna ją lepiej niż ktokolwiek. Ale nawet się nie domyśla, że Charlie kryje pewną tajemnicę: jest w nim zakochana. I za żadne skarby mu tego nie zdradzi, bo nie chce go stracić." (LC)
PREMIERA: 12 PAŹDZIERNIK 2016
WYDAWNICTWO FEERIA

Nie wiem, jak Was, ale mnie od cudownego Chłopaka na zastępstwo bardzo ciągnie do powieści Kasie West i jestem niezmiernie ciekawa tej książki! Dzięki współpracy z wydawnictwem, będę mogła przeczytać ją wcześniej i dać Wam znać jeszcze przed premierą czy warto!

A Wy jak się zaopatrujecie na Chłopaka z sąsiedztwa