2015/12/13

Crazy in Music #23

Święta tuż tuż, pora by więc może odkurzyć świąteczną listę przebojów? Czekam, aż artyści wydają jakieś nowe fajne single świąteczne, ale jedyne co jak na razie widziałam, to piosenki Kelly Clarkson, które chyba pochodzą z zeszłorocznej czy nawet dwuletniej płyty... No cóż, stare zawsze jare!


Pozwólcie, że przy niektórych nie będę się rozpisywać, bo one mówią same za siebie :)

Hallelujah - Lindsey Stirling

Jestem zakochana w tej piosence.... Mogę jej słuchać godzinami. Lindsey tak pięknie gra, a jeszcze "Hallelujah" sam w sobie jest pięknym utworem, więc co dopiero w jej wykonaniu. Polecam również posłuchać sobie, co skrzypaczka mówi na końcu filmiku - bardzo mądre i krzepiące słowa. Idealne na Święta!

 Shake up Christmas - Train

Ta piosenka dawno u mnie nie gościła, na pewno nie rok temu. Dlatego teraz trzeba ją przywrócić do łask. Jest przecież taka energiczna, specjalnie na zimne dni.

Have Yourself a Merry Little Christmas - Megan Nicole

Jeżeli wolicie coś wolniejszego i spokojniejszego na świąteczne wieczory - oto coś cudownego. Piękny cover, pięknej piosenki.

Do They Know It’s Christmas? - Band Aid 30

Taką świetną piosenkę znalazłam.... Wspaniały skład muzyczny, świetne głosy, piękny tekst i szczytny cel - to wszystko, czego wymaga idealna piosenka świąteczna. I tak sobie przypomniałam, że przecież już ją wielokrotnie słyszałam.... Wystarczy dotrzeć do miejsca, w którym śpiewa chórek.

All I want for Christmas is you - Michael Buble

No i nie mogło zabraknąć świątecznego hitu wszech czasów i to w pięknym wykonaniu tego pana!


A co gości na Waszych świątecznych playlistach w tym roku?