2015/06/04

Podsumowanie maja

Ja nie mogę... ale ten czas szybko leci! Przecież niedawno był egzamin gimnazjalny, a teraz już jestem po egzaminie kwalifikacyjnym do szkoły! Za tydzień bierzmowanie, za niecałe trzy - komers. Aż się boję, jak szybko wakacje przelecą! A potem znowu zima... Maj minął mi wspaniale. Nie licząc oczywiście kilku wpadek, ale o tym nie wspomnę. W końcu liczy się to, co dobre, czyż nie?


Statystyki

Przeczytane książki:
Handlarz - Kamil Żuk
Mateusz w angielskiej szkole - Aleksandra Englander-Botten
Pod skrzydłami matki mroku - Kathrin Szczepanik
Gabriela - Agnieszka Lingas-Łoniewska
Pamiętnik Debory - Maria Erbel
Amulet - Karolina Cielas
Dopóki nie zgasną gwiazdy - Piotr Patykiewicz

Czyli w sumie:  1854 strony co daje dziennie: 60 stron :(
Odwiedziliście mnie: 1 882 razy (łącznie: 12 428) Dane pochodzą z Google Analytics
Wyświetlenia: 5270 (Łącznie: 73 91379 183) Wg Bloggera
Obserwatorzy: 184 (15 nowych :P)
Google +: 223
Instagram: 219
Facebook: 151
Opublikowałam: 19 postów
Nowe współprace: -
Najlepsza książka miesiąca: "Pod skrzydłami matki mroku" - 9/10
Najgorsza książka miesiąca: -

Co nowego?

  • Ostatnio przed obecne upały, bardzo mało mi się chce. Ciągle powtarzam, że jakby mi się tak chciało, jak mi się nie chce, to przeniosłabym górę :) Ten post pisałam 3 godziny, więc chyba rozumiecie?
  • We wtorek miałam test kwalifikacyjny z języka angielskiego do klasy dwujęzycznej i go zdałam z 29/30 punktami! Nawet nie wiecie, jak się cieszyłam, kiedy wicedyrektor powiedział mi "Do zobaczenia we wrześniu" :) Z góry dzięki za gratulacje :P
  • W maju odbyła się moja ostatnia wycieczka klasowa do Wiednia. Szału nie było, ale było okej. Niedługo pokażę Wam zdjęcia, jak już je trochę uporządkuję. Trochę żałuję, bo tylko jednego dnia mieliśmy okazję obkupić się pamiątkami, a ja zostawiłam zakupy na później i nie przywiozłam za wiele... Na Instagramie pokazywałam Wam trzy zdjęcia z Wiednia! A raczej z Czech... 
  • W czerwcu liczę na trochę luzu. I ze strony wydawnictw i szkoły. W ostatnich miesiącach ledwo znalazłam czas dla jednej książki z biblioteki, a teraz mam aż trzy perełki na półce, więc trzeba się nimi zająć :) Chociaż czerwiec pod względem wydawniczym zapowiada się bardzo ciekawie, to pierwsze tygodnie wakacji raczej poświęcę swoim nieprzeczytanym pozycjom. Wy też nadrabiacie?
  • Planuję już od jakiegoś czasu kilka postów, a ciągle nie potrafię ich opublikować. A to nie ma pogody, żeby dorobić zdjęcia, a to nie ma czasu. Mam nadzieję, że teraz mi się uda :)
  • Co sądzicie o krótkim powrocie "Akademii Blogera"? Wiem, że dużo osób ją lubiło, jednak mnie skończyły się pomysły na posty. Może coś zaproponujecie?
  • W niedzielę wróci też kącik muzyczny, bo trochę go zaniedbałam. A wraca ze starym/nowym Edem :)

Linki miesiąca

Jak powstają zdjęcia na bloga? - jeden z kilku postów u Kameralnej, które bardzo ostatnio mi przypadły do gustu :)

I w tym miesiącu to wszystko. A jak u Was maj? Mam nadzieję, że przeciwny do pogody :) A jak maturzyści?