2014/05/17

[25. Filmowa Sobota] Seriale, które oglądam


Tydzień temu internet nie chciał ze mną współpracować, o czym mogliście przeczytać na Facebooku. Dzisiaj przychodzę do Was z serialami, które chętnie oglądam, niestety czas nie pozwala mi być na bieżąco i od jakiegoś czasu stoję z odcinkami. Jest to też wina zalukaj.tv, które ciągle mi się zacina przy oglądaniu seriali, a podczas oglądania filmów działa jak trzeba! 


Arrow (2012)Arrow
Rok produkcji: 2012
Gatunek: Akcja

Serial „Arrow” to współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen (Stephen Amell), jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Oliver próbuje pojednać się z najbliższymi i swoją byłą dziewczyną Laurel Lance (Katie Cassidy), jednocześnie kreując swoją sekretną tożsamość. Odtąd za dnia Oliver jest bogatym, beztroskim i nieostrożnym kobieciarzem, jakim zwykł być, natomiast pod osłoną nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem i stara się przywrócić miasto do jego dawnej świetności.
Zaczęłam ten serial oglądać, kiedy pojawiły się informacje o emisji w TV Puls. Bardzo mi się spodobał. Pełen akcji, tajemnicy, jest też miłość. Muszę jak najszybciej nadrobić pierwszy sezon, bo okazało się, że oglądający w TV są daleko przede mną :D


Pamiętniki Carrie (2013)Pamiętniki Carrie
Rok produkcji: 2013-2014
Gatunek: obyczajowy

"The Carrie Diaries" to prequel kultowego serialu "Seks w wielkim mieście". Opowiada o losach 16-letniej Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb) i jej licealnych problemach. Życie na przedmieściach Connecticut umilają jej przyjaciele: Mouse (Ellen Wong), Maggie (Katie Findlay) oraz Walt (Brendan Dooling), jednak Carrie pragnie poznać wielki świat. Nawet pojawienie się nowego, seksownego ucznia Sebastiana (Austin Butler) tylko upewnia ją, że powinna zmienić swoje życie. Gdy tylko nadarza się taka okazja, wyrusza na Manhattan, który od razu ją urzeka. 

Zachęciła mnie jedna blogerka, serial bardzo mi się spodobał i mam zamiar w wakacje nadrobić zaległości!

Dziewczyna z indyjskim szmaragdem
Rok produkcji: 2013
Gatunek: przygodowy

Annie dowiaduje się, że jej ojciec zaginął w tajemniczych okolicznościach w Indiach. Mężczyzna miał spędzać urlop w Hiszpanii, ale ostatni raz widziano go w hotelu w Dźajpurze. Jego córka postanawia rzucić wszystko i wyruszyć do Indii na poszukiwania. Wkrótce wpada na trop mrocznej tajemnicy...

Pewnie już o nim słyszeliście. TVP emituje w każdy piątek, wczoraj był drugi odcinek. Zachęciły mnie przede wszystkim Indie i ciekawa historia. Jestem ciekawa, jak się dalej rozwinie. Serial jest niemiecko-języczny, co jest dla mnie nowością, bo takich seriali raczej nie oglądam. Występują dobrzy aktorzy, a klimat i piękno Indii jest wprost wspaniały!


Ot, trzy seriale które oglądam kiedy mam czas. Jak wspomniałam nie mam możliwości ostatnio oglądać, ale mam nadzieję w wakacje nadrobić te zaległości. Oprócz tych tutaj oczywiście czekam jeszcze na czwarty sezon "Sherlocka", które kocham i będę kochać do końca świata! 
A wy, co oglądacie?