2014/02/13

Nowa współpraca

Dwa dni temu otrzymałam bardzo miłego e-maila. Zaproponowano mi współpracę recenzencką. Zdziwiło mnie to, ponieważ rzadko kiedy spotykałam się z książkami tegoż wydawnictwa, a i adresu www nie bardzo znałam. Pewnie pamiętacie, że postanowiłam sobie, iż zacznę czytać powieści inne niż fantastyka i młodzieżowe. Oto więc nadarza się ku temu wspaniała okazja. Zajrzałam sobie do katalogu wydawnictwa i od razu mój wzrok przykuło kilka tytułów. Ale zaraz, zaraz. Nie powiedziałam jeszcze jakie to wydawnictwo. Otóż napisało do mnie Wydawnictwo M

Na sam początek wybrałam sobie dwie najbardziej interesujące mnie powieści. Spodziewam się niebawem przesyłki, więc na Facebooku zademonstruję Wam moje zdobycze. Ponadto szykuje się jeszcze jedna przesyłka od wydawnictwa Replika, a w niej książka, której e-book obecnie czytam. A gdyby jeszcze było mało, jutro wybieram się do biblioteki po odbiór nagrody za Czytelnika Roku 2013. Tak więc w lutym moja biblioteczka wzbogaci się o kilka tytułów.

Bardzo się cieszę, że ktoś docenia to, co wypracowuję sobie tutaj czyli własny styl i oryginalność. To już drugie wydawnictwo, które samo zaproponowało współpracę! Dziękuję za okazane zaufanie. 
Przy tym zachęcam również portale oraz samych autorów do podjęcia współpracy ze mną. Może jeszcze jakieś wydawnictwo dostrzegło we mnie potencjał? Zapraszam do zakładki Współpraca>O mnie, gdzie znajdziecie moje zasady współpracy recenzenckiej oraz adres e-mail, pod którym jestem dostępna. 

A Wy zawarliście ostatnio jakieś ciekawe współprace? Polecam Wam zobaczyć ofertę Wydawnictwa M. Co Was zainteresowało? 

A tak już całkiem po cichu powiem, że może zrobimy jakiś konkurs?